15668.
345. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve I. kötet. A legrégibb időtől Széchenyi István grófig. Bp., 1929. Országos Testnevelési Tanács. Kiadói, kopott egészvászon kötésben