15008.
345. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Baktay Ervin: Háromszéktől a Himalájáig. Körösi Csoma Sándor életútja. Bp., 1942. Vörösváry kiadó, (Bányai és Várkonyi-ny.), 299+5p.+16 t. (fekete-fehér képtáblák.) + 2 lapszámozáson belüli egészoldalas térképvázlattal. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval. Első kiadás.