Baleseti orvostan. Szerk.: Dr. Bujdosó János. Előszóval ellátta Dr. Ve... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/345/kategorien~Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~1500009/Baleseti-orvostan-Szerk-Dr-Bujdoso-Janos-Eloszoval-ellatta-Dr-Verebely-Tibor-Bp-1933-~II1959591
1959591
16893
345
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Baleseti orvostan. Szerk.: Dr. Bujdosó János. ElÅ‘szóval ellátta Dr. Verebély Tibor. Bp.,1933, Stephaneum Nyomda Rt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borÃtóval.