Angelo Appiotti: Málta felett. A mai háború. A "Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete" könyvei. Fordította: Balogh Barna. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.