Ujhelyi Sándor-Hodászy Miklós: Játékkönyv I. rész: Gyermekek számára.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/345/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1500017/Ujhelyi-Sandor-Hodaszy-Miklos-Jatekkonyv-I-resz-Gyermekek-szamara-Bp-1931-Singer-es~II1815318
1815318
17159
345
Books: Tales
Beschreibung: Ujhelyi Sándor-Hodászy Miklós: Játékkönyv I. rész: Gyermekek számára. Bp., 1931, Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borÃtóval, nagyrészt hiányos, kijáró cÃmlappal.
: pintér_henrietta