Franzos, Karl Emil: A pojáca. 1-2. köt. Bp., é. n., Menorah. A komárnói hitközségi elnök ajándékozási bejegyzésével, a hitközség bélyegzőjével. Kicsit sérült vászonkötésben, jó állapotban.