17299.
345. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Győrffy János (szerk.): Új magyar köszöntő. Családi ünnepségek alkalmára való köszöntések. Bp., 1904, Szent István Társulat. Kiadói félvászon kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, a hátsó szennylapon bélyegzésekkel.