17234.
345. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
Ady Endre: Ady Endre válogatott versei. Válogatta Dóczy Lajos. Illusztrálta Jaschik Álmos. Bp.,1921, Pallas, 234+2 p. + 8 t. (Jaschik Álmos színes, feliratos hártyapapírral védett illusztrációi). Korabeli, kopottas félvászon kötésben.