XIX. sz. vége: Gerbing & Stephan majolika váza. Kézzel festett, jelzet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/344/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~8/XIX-sz-vege-Gerbing-Stephan-majolika-vaza-Kezzel-festett-jelzett-hibatlan-Gerbing-St~II1940833
1940833
11289
344
Beschreibung: XIX. sz. vége: Gerbing & Stephan majolika váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan / Gerbing & Stephan Majolica Vase c1890 41 cm
: turóczi_márk