11281. 344. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
26
0 HUF
Vegyes porcelán tétel: váza, szelence, részben kézzel festett, jelzettek (Aquincum, GDR, stb.), apró kopásokkal, különböző méretben
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk