Unterweissbach fekvő puttó, fehér mázas, jelzett, kopás nyomokkal, m:7... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/344/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~8/Unterweissbach-fekvo-putto-feher-mazas-jelzett-kopas-nyomokkal-m7-cm-h16-cm~II1918079
1918079
11305
344
3800
Rufpreis:
3 800 HUF 10,27 EUR , 11,18 USD
Beschreibung: Unterweissbach fekvő puttó, fehér mázas, jelzett, kopás nyomokkal, m:7 cm, h:16 cm
: turóczi_márk