Jelzett kézzel festett váza, aranyozás enyhén kopott, m: 37 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/344/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~8/Jelzett-kezzel-festett-vaza-aranyozas-enyhen-kopott-m-37-cm~II1907098
1907098
11351
344
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Jelzett kézzel festett váza, aranyozás enyhén kopott, m: 37 cm
: vörös_iván