Goebel kislány virágcsokorral, kézzel festett kerámia, jelzett, apró k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/344/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~34/Goebel-kislany-viragcsokorral-kezzel-festett-keramia-jelzett-apro-kopas-nyomokkal-m-8-5-c~II1912462
1912462
11137
344
4800
Art-ceramics
Rufpreis:
4 800 HUF 12,97 EUR , 14,12 USD
Beschreibung: Goebel kislány virágcsokorral, kézzel festett kerámia, jelzett, apró kopás nyomokkal, m: 8,5 cm
: turóczi_márk