30493.
344. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) ~1930-1940. "M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség) 1907" jelzett Ag emlékérem, hátoldalon "LUVDIG BP" gyártói jelzéssel (16,58g/0.800/34mm) T:2