~1920-1930. "Buda Lövész Egylet" zománcozott, aranyozott jelvény szala... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/344/kategorien~Numismatik/Militaria~1000016/7E1920-1930-Buda-Lovesz-Egylet-zomancozott-aranyozott-jelveny-szalaggal-55x42mm-T2-kopott-~II1873439
1873439
31015
344
Military
Numismatik
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: ~1920-1930. "Buda Lövész Egylet" zománcozott, aranyozott jelvény szalaggal (55x42mm) T:2 kopott zománc
: tánczos_gábor