11052.
344. Gelaufene Fernauktion
Antik
24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Solingeni, jelzett, gyöngyháznyelű, aranyozott pengéjű 12 darabos gyümölcskés, gyümölcsvilla és dióbontó készlet. / Set of 12 Solingen fruit fork, knife and nut openers. Gold plated, nacre handle