Vidai Brenner Nándor (1903-?): Angyali üdvözlet. Akvarell, rézkarc, pa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/344/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2/Vidai-Brenner-Nandor-1903-Angyali-udvozlet-Akvarell-rezkarc-papir-jelzett-a-karcon-48~II1929459
1929459
10275
344
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Vidai Brenner Nándor (1903-?): Angyali üdvözlet. Akvarell, rézkarc, papír, jelzett a karcon, 48x18 cm Üvegezett keretben
: turóczi_márk