Perlrott jelzéssel: Női akt háttal. Akvarell, papír, üvegezett keretbe... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/344/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2/Perlrott-jelzessel-Noi-akt-hattal-Akvarell-papir-uvegezett-keretben-20C39715-cm~II1951946
1951946
10206
344
Beschreibung: Perlrott jelzéssel: Női akt háttal. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 20×15 cm
: turóczi_márk