Olvashatatlan jelzéssel: Olvasó fiú. Akvarell, papír, üvegezett keretb... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/344/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2/Olvashatatlan-jelzessel-Olvaso-fiu-Akvarell-papir-uvegezett-keretben-29C39722-cm~II1941422
1941422
10312
344
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Olvasó fiú. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×22 cm
: turóczi_márk