V. Sz. Pak-V. G. Gejer: Bányaszivattyúk és szellőztetők. Fordította: Mihályfi Pál. Bp., 1952, Nehézipari. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. Megjelent 880 példányban.