Szentirmay László: Bányavillamosságtan. Bp.,1961, Műszaki. Kiadói egés... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/344/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~2000011/Szentirmay-Laszlo-Banyavillamossagtan-Bp-1961-Muszaki-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-kissC3~II1948048
1948048
17311
344
Books: Technics
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Szentirmay László: Bányavillamosságtan. Bp.,1961, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 1600 példányban.
: tánczos_gábor