2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Mechanical Engineers' Handbook. Szerk.: Lionel S. Marks. New York-London, 1930, McGraw-Hill Book Company. Szövegközti illusztrációkkal. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen sérüléssel.