Szent Biblia, azaz: Istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész szent írás. Fordította: Károli Gáspár. Bp.,1930, Brit és Külföldi Biblia-társulat. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kopott gerinccel.