800 HUF
Ószövetségi szentírás a Vulgáta szerint. Szent István-Társulat szentírás-bizottsága. I. kötet. Bp.,(1930), Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, hiányzó térképpel, egy sérült lappal (445/446.), kissé sérült gerinccel.