Képek a Jézustársaság történetéből. A Jezsuita Rend 400 éves jubileuma alkalmából. Összeállította: Bangha Béla. Bp., 1940, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal.