Kállay Miklós: A pápa és a Vatikán. Bp., 1935, Cserépfalvi. Kopott vás... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/344/kategorien~Bucher/Bucher-Religion~2000014/Kallay-Miklos-A-papa-es-a-Vatikan-Bp-1935-Cserepfalvi-Kopott-vaszonkotesben-jo-all~II1741992
1741992
17448
344
100
Books: Religion
Beschreibung: Kállay Miklós: A pápa és a Vatikán. Bp., 1935, Cserépfalvi. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.
: vörös_iván