15005.
344. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Hargita megye természetes gyógytényezői. Szerk.: Dr. Jakab Kálmán. [Csíkszereda],1974, Hargita Megye Néptanácsa Egészségügyi Igazgatóság, 449+7 p.+5 t. (térkép-mellékletek.) Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.Megjelent 1500 példányban.