15055.
344. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Gáspár Ferenc: A Föld körül c. sorozat 4 kötete. XI.-XIV. részig. Bp., 1907. Singer és Wolfner. Egészvászon, sorozatkötésben, egy kötés kissé sérült.