15022.
344. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
DDSG: A Duna Passautól a Fekete Tengerig. Bp., 1914. Első Duna-Gőzhajózási Társaság. 160p hozzávlaó térkép nélkül. Gazdag képanyaggal és reklámmal. Aranyozott egészvászon kötésben.