15109.
344. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Brunton, Paul: India titkai. Fordította: dr. Baktay Ervin. Bp., é.n., Rózsavölgyi. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.