15003.
344. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
1944 Budapesti útmutató és címtár. Rendőrségi zsebkönyv. XXIV. évfolyam. 1944. Szerk.: Barcza Pál et al. Bp., 1944, Pallas, 464 p. Kiadói kopott félvászon-kötés.