A Műveltség Könyvtára sorozat 6 kötete. Aranyozott félbőr kötésben, pl... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/344/kategorien~Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~2000019/A-Muveltseg-Konyvtara-sorozat-6-kotete-Aranyozott-felbor-kotesben-plakettel-Nagyreszt-j~II1941201
1941201
17186
344
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: A Műveltség Könyvtára sorozat 6 kötete. Aranyozott félbőr kötésben, plakettel. Nagyrészt jó állapotban, kisebb kopásokkal
: turóczi_márk