Márk Twain: Királyfi és koldus. Bp.,1943,Magyary István. Kiadói illusz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/344/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~2000017/Mark-Twain-Kiralyfi-es-koldus-Bp-1943-Magyary-Istvan-Kiadoi-illusztralt-felvaszon-kote~II1911504
1911504
17516
344
Books: Tales
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: Márk Twain: Királyfi és koldus. Bp.,1943,Magyary István. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, sérült, javított borítóval.
: tánczos_gábor