2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Benedek Elek: Mária. Regény levelekben. A borító illusztrációja Nagy Kálmán munkája. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,[1928],Singer és Wolfner, 157 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, hiányzó elülső szennylappal.