17143.
344. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Csatári-Szűts Kálmán-Komjáti István: Borsó és babtermesztés. Mezőgazdasági Kiskönyvtár. Bp.,1965, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.