17086.
344. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
A magyar vendéglátóipar története. I. kötet. A honfoglalás századától az 1848/49. szabadságharcig. Szerk.: Ballai Károly. Bp., 1988, ÁKV. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Reprint kiadás.