Szabó Dezső: Ének a révben. Tolnai Gábor kísérő tanulmányával. Körmendy Miniatűr Könyvtára. Bp.,[1947],Körmendy,(Magyar Központi Híradó Rt.-ny.) 108 p. Első kiadás. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötésben, kissé dohos.