Somogyi Sándor: Gyulai és kortársai. Fejezetek egy negyedszázad irodal... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/344/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2000018/Somogyi-Sandor-Gyulai-es-kortarsai-Fejezetek-egy-negyedszazad-irodalomtortenetebol-Bp-19~II1832336
1832336
18641
344
Beschreibung: Somogyi Sándor: Gyulai és kortársai. Fejezetek egy negyedszázad irodalomtörténetéből. Bp.,1977,Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel.
: tánczos_gábor