Magyarország kereskedelmi, ipari és mezőgazdasági címtára. Ungarns Adressbuch für Handel, Industrie, Gewerbe und Landwirtschaft. Bp., 1931, RUdolf Mosse magyarországi képviselete Rt. Kissé kopott vászonkötésben.