18599.
344. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
100 HUF
Grünhut Adolf: Tanulmányok a spiritizmus köréből. Magnetizmus, szomnabulizmus, mediumizmus. I. kötet. Bp., 1932, Szellemi Búvárok Pesti Egylete. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, a hátsó kötéstábla sérült.