Erdélyből jöttem. Szilágyi Béla összes költeményei. Bp.,1926, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt., 1 t.+264+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.