Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, aranyozás kissé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/343/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500008/Herendi-Viktoria-mintas-vaza-Kezzel-festett-jelzett-aranyozas-kisse-kopott-20-cm~II1934256
1934256
11156
343
11000
Beschreibung: Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, aranyozás kissé kopott. 20 cm
: turóczi_márk
Katalognummer: