Heinz kislány a báránnyal, kézzel festett, jelzett, kopott, m:17,5 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/343/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500008/Heinz-kislany-a-barannyal-kezzel-festett-jelzett-kopott-m17-5-cm~II1936911
1936911
11238
343
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Heinz kislány a báránnyal, kézzel festett, jelzett, kopott, m:17,5 cm
: tánczos_gábor