~1970. "BM Határőrség" jelzett hollóházi porcelán plakett eredeti, kis... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/343/kategorien~Numismatik/Militaria~1500016/7E1970-BM-Hatarorseg-jelzett-hollohazi-porcelan-plakett-eredeti-kisse-serult-disztokban~II1937782
1937782
31018
343
Military
Numismatik
Beschreibung: ~1970. "BM Határőrség" jelzett hollóházi porcelán plakett eredeti, kissé sérült dísztokban (151x158mm) T:1-
: ttg