12114.
343. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
1 200 HUF
cca 1896-1901 2 db régi emlékkönyv, rajzokkal, illusztrációkkal, érdekes bejegyzésekkel. Sérült vászon, és sérült bőr-kötésben, laza fűzéssel, kijáró lapokkal.