1919-1920 Zombor, Störteczky Gizi: Versek 1919-ből. 75 kézzel írt, szá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/343/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Historische-Dokumenten-Handschriften~500019/1919-1920-Zombor-Storteczky-Gizi-Versek-1919-bol-75-kezzel-irt-szamozott-oldal-Felvaszon~II1933526
1933526
12122
343
Historical documents, manuscripts
Beschreibung: 1919-1920 Zombor, Störteczky Gizi: Versek 1919-ből. 75 kézzel írt, számozott oldal. Félvászon füzetben, kissé kopott borítóban.
: ra