BMF jégvödör (kicsi), ezüstözött fém peremmel és fogóval, jelzett, kra... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/343/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/BMF-jegvodor-kicsi-ezustozott-fem-peremmel-es-fogoval-jelzett-krakle-uveggel-kopas~II1936349
1936349
11643
343
Flea Market
Beschreibung: BMF jégvödör (kicsi), ezüstözött fém peremmel és fogóval, jelzett, kraklé üveggel, kopás nyomokkal, m:13 (22) cm
: tánczos_gábor