19011. 343. Gelaufene Fernauktion Juwelen
8 500 HUF
0 HUF
Ezüst(Ag) kávédaráló, jelzett, sérült, 3,5×1,5 cm, nettó: 12,8 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk