Remsey Jenő (1885-1970): Magányos csónak. Rézkarc, papír, jelzett a ka... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/343/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500002/Remsey-Jeno-1885-1970-Maganyos-csonak-Rezkarc-papir-jelzett-a-karcon-uvegezett-keretben~II1933268
1933268
10176
343
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Remsey Jenő (1885-1970): Magányos csónak. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett keretben, 30×32 cm
: turóczi_márk