Olvashatatlan jelzéssel: Farkasok támadása. Olaj, fatábla, díszes kere... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/343/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Farkasok-tamadasa-Olaj-fatabla-diszes-keretben-22C39732-cm~II1932757
1932757
10255
343
22000
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Farkasok támadása. Olaj, fatábla, díszes keretben, 22×32 cm
: turóczi_márk